На Прикарпатті заклали шість «Садів Перемоги»

 • У межах Всеукраїнської ініціативи «Посади дерево миру» за сприяння Бюро УГКЦ з питань екології на Прикарпатті заклали шість «Садів Перемоги».

  Перші сади заклали наприкінці березня у Брошнів-Осаді та Брошневі, де 40 саджанців фруктових дерев висадили біля храму, ліцею та гімназії, повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

  Окрім того, Вербівська гімназійна спільнота висадила десяток фруктових дерев. Ще один десяток яблунь був висаджений у Крилосі, де вже стало доброю традицією кожної весни та осені оновлювати і розширювати межі вже існуючого парафіяльного саду.

  11 квітня на парафії Воскресіння Христового селі Кінашів біля резиденції висаджено 50 саджанців яблунь, груш та слив. До закладення парафіяльного «Саду Перемоги» активно долучилася місцева молодь та небайдужі парафіяни.

  «Спільно наближаємо нашу Перемогу, з вдячністю схиляємо голови перед незламністю і стійкістю наших воїнів і очікуємо на щедрі плоди «Садів Перемоги», – прокоментував о. Михайло Дзуль, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії.

  До теми: Мер Франківська відреагував на петицію щодо будівництва церкви на березі озера

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!