На Прикарпатті замінили 1500 дорожніх знаків

 • Сьогодні, 14 листопада, в Івано-Франківську в рамках міжнародного Тижня безпеки дорожнього руху провели круглий стіл на тему «Кращі практики реалізації заходів з безпеки дорожнього руху».

  Заступник голови Івано-Франківської ОДА Романюк Дмитро розповів, що того року 115 людей загинуло в дорожньо-транспортних пригодах, близько 10 аварій стається кожного дня.

  “В країнах ЄС уже давно розробляють сучасну інфраструктуру, яка дає змогу зменшити кількість ДТП. В Україні кожного року 5% дорожнього фонду виділяються на заходи безпеки дорожнього руху”, – каже Романюк.

  Начальник обласного управління інфраструктурою Юрій Труханівський додав, що з 2018 року на Франківщині працює обласна програма з підвищення безпеки дорожнього руху.

  “Минулого року на заходи безпеки дорожнього руху виділили 41 млн гривень в області. Всі ці кошти виділялися на оновлення дорожніх знаків, світлофорів, освітлення пішохідних переходів. Наприклад, 2 мільйони було виділено для Калуша, 10 мільйонів для Івано-Франківська, для Коломиї 5 мільйонів, Служба автомобільних доріг отримала 13 мільйонів”, – каже Труханівський.

  За дев’ять місяців цього року 20 мільйонів гривень виділили на заходи щодо безпеки дорожнього руху.

  “Ми намагаємося зробити все, щоб аварій було менше. Міняємо дорожні знаки, уже цього року змінили 1500 знаків, оновлюємо дорожні розмітки, оновили 350 пішохідних переходів, їх малюємо не тільки фарбою, а й термопластиком. Забезпечуємо дорогу, тротуари та світлофори освітленням”, – зауважив заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Михайло Новосільський.

 • Він додає, що ремонтувати дороги служба не припиняє, адже з кожним роком стається більше ДТП, і однією з причин є погане дорожнє покриття.

  Нагадаємо, Мешканець Прикарпаття викрадав на Буковині дорожні знаки (ФОТО)

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!