На Прикарпатті запрацював Центр із розшуку зниклих безвісти за особливих обставин

 • Прийом родичів зниклих осіб і тих, котрі потрапили в полон, здійснюватиметься щопонеділка та щосереди з 10:00 до 15:00.

  На базі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області запрацював спеціалізований центр з розшуку безвісти зниклих в умовах воєнного стану військовослужбовців та цивільних осіб.

  Про це повідомляє обласна поліція, передає “Галицький кореспондент”.

  До його основних завдань відноситься збір оперативної інформації про місце зникнення особи, відбір біологічних зразків у родичів для майбутньої ідентифікації, співпраця з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми близькими та які перебували в зоні проведення бойових дій.

  Яка допомога

  Як зазначив заступник начальника відділу слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області Ярослав Кульчицький, в центрі працюватимуть працівники поліції області. Зокрема слідчі, спеціалісти-криміналісти та працівники оперативних підрозділів.

  Вони допоможуть:

  • отримати інформацію щодо алгоритму та порядку дій рідних із пошуку зниклих безвісти;
  • подати заяву про безвісне зникнення близької людини;
  • поспілкуватись зі слідчим, який здійснює розслідування у кримінальному провадженні за фактом безвісного зникнення особи;
  • з’ясувати стан здійснення розшуку безвісно зниклої особи, а також надати інформацію, що сприятиме проведенню заходів зі встановлення її місцеперебування;
  • надати біологічні зразки (ДНК) для проведення молекулярно-генетичної експертизи з метою здійснення розшуку зниклого.

  Прийом родичів зниклих осіб і тих, котрі потрапили в полон, здійснюватиметься щопонеділка та щосереди з 10:00 до 15:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 46.

  Крім того, отримати консультацію фахівців Центру можна щоденно з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 за номером: +380933382573.

  До теми: Поліцейські встановили правопорушника, який запустив у Калуші феєрверк

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!