В Івано-Франківській громаді 31-річний чоловік вчинив крадіжку з продуктового магазину, а в Городенці фігурант поцупив гроші з приміщення бібліотеки.
Про це йдеться у пресслужбі поліції Івано-Франківської області.
26 лютого надійшло повідомлення на службу «102» про те, що невідома особа вчинила крадіжку з продуктового магазину. На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група Івано-Франківського РУПу.
Правоохоронці встановили, що невідома особа проникла в приміщення, пошкодивши склопакет металопластикових дверей. З магазину викрав понад 2 тисячі гривень.
Поліцейські оперативно встановили особу правопорушника. Ним виявився 31-річний мешканець с. Микитинці, який підозрюються у вчиненні ще декількох крадіжок.
На одній із вулиць обласного центру фігуранта розшукав поліцейський офіцер громади Володимир Гаріджук. Слідчі затримали його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Ще одна крадіжка трапилась в Городенці у приміщенні бібліотеки. Невідома особа з гаманця 48-річної заявниці вкрала 600 євро, 500 доларів, 3 тисячі гривень та втекла у невідомому напрямі.
Правоохоронці вилучили сліди пальців рук, долонь та оперативно встановили особу фігуранта. Ним виявився раніше судимий 48-річний мешканець Вінницької області. Поліцейські з’ясували що чоловік, після скоєння крадіжки, поїхав до Івано-Франківська. На вокзалі його уже “зустріли” оперативні працівники. Слідчі також затримали фігуранта в процесуальному порядку.
В обох випадках поліцейські розпочали кримінальні провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Йдеться про крадіжку, вчинену у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Станом на сьогодні, незалежно від розміру вчиненої крадіжки, міра покарання обирається найсуворіша, оскільки прирівнюється до скоєння тяжкого злочину.
Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного