На Прикарпатті завершується другий тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Протягом 13-15 червня в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводилися конкурсні випробування у рамках другого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед працівників місцевих державних адміністрацій.

Учасники конкурсу проходили співбесіду з питань державного управління, виконували конкурсні завдання з питань службової етики, етикету та іміджу державного службовця, готували публічні виступи з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

У конкурсі змагалися державні службовці-працівники обласної та районних державних адміністрацій у двох номінаціях: «Кращий керівник» (державні службовці категорії «Б») і «Кращий спеціаліст» (державні службовці категорії «В»).

Конкурсанти, які пройшли усі етапи конкурсних випробувань, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації у рамках  другого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Переможці другого туру у відповідних номінаціях будуть визначені організаційним комітетом з проведення в області другого туру конкурсу і представлятимуть область на третьому загальнонаціональному турі конкурсу у другому півріччі цього року у м. Києві.

Довідково

Конкурс проводиться на виконання постанови Кабінету міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» щороку в усіх регіонах України у три тури за таким графіком:

  • перший  тур – березень – квітень,
  • другий  тур – травень – червень,
  • третій  тур – жовтень – грудень.

У 2017 році конкурс проводиться десятий раз.

Нагадаємо, Колективу журналу “Дзвіночок” вручили нагороду за перемогу у всеукраїнському конкурсі

працівники ОДА працівники РДА працівники РДА2

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!