На Прикарпатті збудують гламурні кемпінги (фото)

 • На Івано-Франківщині планують збудувати нову туристичну локацію – глемпінги. Про це повідомили на засіданні Туристичної ради.

  Глемпінг або гламурний кемпінг – місце для проживання, яке має умови не гірші, ніж у сучасних готелях. Це – локація, яка знаходиться серед природи, не нищить навколишнє середовище, не передбачає зміни у ландшафті та гармонійно у нього вписується, розповів голова Туристичної ради Андрій Матійчик. Локацію створять у Тлумацькому районі.

  “Нам потрібно розвивати туризм на території Дністровського каньйону, адже у природоохоронних зонах можна створити багато цікавих проєктів, зокрема, – глемпінги. І для цього нам потрібна підтримка державного і обласного бюджетів”, – каже Андрій Матійчик.

  Заяку на створення глемпінгів подали на конкурс секторальної бюджетної підтримки ЄС. У проєкт входить створення мережі глемпінгів в Івано-Франківській, Закарпатській і Львівській областях. Гламурні кемпінги збудують у певних місцях у національних природних парках. За словами Андрія Матійчика, це буде один із найбільш якісних та прогресивних проєктів, які подали на секторальну підтримку.

  На будівництво глемпінгів потрібно приблизно п’ять-шість мільйонів гривень із бюджету на одну область.

 • “Це моя давня мрія – створення екотуристичного продукту в межах Дністровського каньйону, а саме закладів розміщення сезонного типу для того, щоб ми могли поселяти туристів цілий рік. У майбутньому буде створена мережа таких закладів, щоб зробити спектр надання туристичних послуг ширшим”, – сказав заступник голови Туристичної ради Михайло Ковтун.

  Нагадаємо, у Татарові роблять нову туристичну атракцію та місце для відпочинку.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!