На Прикарпатті жінка купила посвідчення водія в Instagram і хотіла його зареєструвати в “Дії”

 • Зоряну Цапів викрили після того, як вона намагалась зареєструвати фейкове посвідчення в «Дії».

  Калуський міський суд оштрафував на 5,1 тис. грн Зоряну Цапів, яка купила в Instagram посвідчення водія категорії «В». Підробку виявили після того, як жінка спробувала зареєструвати посвідчення в додатку «Дія». Крім штрафу їй доведеться заплатити 2 тис. грн за проведення експертизи, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на zaxid.net.

  У матеріалах справи йдеться, що на початку квітня 2021 року Зоряна Цапів знайшла в Instagram оголошення з пропозицією виготовити посвідчення водія. Для цього надала копію паспорта зі своїми персональними даними, фотографію та сканкопію підпису для виготовлення посвідчення водія категорії «В».

  «Приблизно через тиждень забрала посвідчення у відділенні «Нової пошти» та оплатила вартість його виготовлення в сумі 5 тис. грн. Хотіла перевірити чи зареєстроване це посвідчення через мобільний застосунок «Дія» і після цього її викликали у відділення поліції. Усвідомлювала, що сприяє у виготовленні підробленого посвідчення водія», – йдеться у матеріалах справи.

  Суддя Володимир Онушканич визнав Зоряну Цапів винною у підробці документів та оштрафував на 5,1 тис. грн. Також обвинувачена заплатить 2 тис. грн за проведення експертизи. На вирок суду може бути подана апеляція.

 • Читайте також: “Посвідчення водія … поштою”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!