Прикарпатські посадовці знову думають, як відродити давній Галич

 • На Прикарпатті планують розпочати новий етап реалізації проєктів задля відродження духовної і культурної спадщини Галича.

  Круглий стіл з цього приводу об’єднав представників влади, науковців, експертів, духовенства та громадськість. Проаналізувати напрацювання для розвитку культурної спадщини Прикарпаття та духовного відродження древнього Галича приїхали перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка і заступник голови ОДА Євген Фербей.

  «Сьогодні ми маємо унікальну можливість реалізувати перспективні культурні проєкти, адже наступний рік за ініціативи Президента України визначений роком реалізації проєктів культурних магнітів. І, безперечно, в авангарді є Галич», – розповіла під час виступу перед присутніми Марія Савка.

  Посадовиця зазначила, що опрацьовані у рамках «круглого столу» основні цілі, бачення та плани стратегії розвитку Галича ляжуть в основу розробки проєкту державної програми, на реалізацію якої закладуть фінансовий ресурс. Це дозволить покращити інфраструктуру, втілити чимало амбітних проєктів.

  «Галич – це духовна і культурна колиска, – наголосила Марія Савка. – Поряд з цим, місто повинно стати привабливим туристичним магнітом із перспективним духовним, паломницьким та культурним туризмом».

 • Під час засідання присутні поділилися власними напрацюваннями та думками щодо напрямів відродження Галича, презентували стратегію його розвитку.

  Зазначимо, що подібні дискусії почалися ще у 2017 році. З того часу жодних масштабних кроків у цьому напрямі ніхто не втілив.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!