На Прикарпатті планують закрити освітні заклади

 • 1 березня під час засідання Ради національної безпеки і оборони України Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив, що Росія намагається не виконувати рішення Стокгольмського арбітражу та провокує енергетичну кризу в Україні, знизивши тиск у транзитному газопроводі.

  Через такий стан по всій території України, зокрема в Івано-Франківській області, назріла проблема із використанням газу та електроенергії, пише прес-служба Івано-Франківської ОДА.

  Відповідно до рішення РНБО голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого наголосив на необхідності врегулювання питання економії енергоносіїв у найкоротші терміни.

  «У зв’язку із ситуацією, яка склалася, потрібно напрацювати план дій щодо зменшення навантаження в енергетичній системі області. При цьому слід виходити із позицій, що лікарні, дитячі будинки, будинки перестарілих та інші соціальні установи повинні працювати у штатному режимі», – наголосив очільник області.

  Зазначалося, що на період з третього по сьоме березня включно у навчальних закладах області планується призупинити навчальні процеси. Проте, якщо існує можливість влаштування альтернативного теплопостачання  у дошкільних навчальних закладах, школах та вишах на твердому виді палива, тоді вони можуть працювати у звичному режимі.

  Керівникам профільних структурних підрозділів ОДА надано доручення щодо врегулювання ситуації в області та ефективного проведення заходів щодо запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій.

  Такий випадок обговорили й під час селекторної наради Міністерства енергетики та вугільної промисловості під керівництвом міністра Ігоря Насалика.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!