На Прикарпаттті агрофірма захопила землю пенсіонера і знищила сотні дерев (фото)

 • На Івано-Франківщині агрофірма “Прикарпаття” самовільно захопила частину земельної ділянки пенсіонера Михайла Драбчука та знищила кілька сотень дерев, які він висадив самостійно.

  За словами пана Михайла, 28 вересня 2020 року агрофірма “Прикарпаття” вторглася на його ділянку в селі Сілець Ямницької ОТГ. Важка техніка викорчувала сотні молодих дерев, після чого екскаватором всі дерева згребли і вивезли з поля вниз.

  “Тепер, навесні, вони посадили тут свою сою, залили все це пестицидами і все. Праця мого життя, багато рідкісних рослин і молодих дубів – все знищено. Як так може бути?”, – каже обурений чоловік, показуючи всі документи на свою землю і рештки знищених дерев.

  Михайло Драбчук неодноразово звертався у сільську раду ОТГ з приводу такого самоуправства. Звернувся і до правоохоронців – і розслідування почалося.

  Поспілкуватися з представниками самої фірми йому не вдавалося аж до сьогодні, 9 червня. Пенсіонеру сказали, що “не помітили меж його ділянки” і запропонували гроші. 722 знищених дерева, не рахуючи кущів, червонокнижних квітів і самого факту захоплення землі, бізнесмени оцінили у 20 тисяч гривень. Михайло Драбчук відмовився і планує подавати до суду.

 • Детальніше про ситуацію читайте у наступному номері газети “Галицький кореспондент”.

  Читайте також: На Прикарпатті викрили масштабну вирубку дерев у заповіднику

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!