На Прикарпаття в гості до переможця “Голосу країни” приїхала DOROFEEVA з Дантесом (ВІДЕО)

 • Два місяці прихильники Наді Дорофєєвої чекали, чи дотримає зірка слова, даного на всю Україну, і приїде в гості до свого підопічного, а тепер уже переможця “Голосу країни” Сергія Лазановського. І ось на Великдень вони зустрілися – у селі Попельники на Прикарпатті. 

  Про це йдеться у випуску ТСН.

  Надя Дорофєєва з чоловіком Володимиром Дантесом на Великдень приїхали погостювати до Лазановських. Зіркові гості ледве встигають розцілуватися з господарями та обмінятися подарунками, як звідки не візьмись – натовп попельничан. Стає зрозумілим – без фотосесії не обійтися.

  Тим часом господиня хати, мама Сергія Лазановського, нишком втирає сльози. “Я в шоці. Від радості”, – каже вона. На тренерку “Голосу” країни Надю Дорофєєву тут з нетерпінням чекали майже два місяці – відколи на сліпих прослуховуваннях, аби перетягнути від Олега Винника вокаліста, що їй сподобався, пообіцяла приїхати до Лазановських у гості.

  У Дорофєєвої не було можливості зустрітись із батьками – вони в Сімферополі – тому приїхали сюди. Не вірив, що Дорофєєва це зробить – зізнається Сергій. Та й у команду до неї зрештою пішов із іншої причини.

  Куховарили до 3-тої ночі – каже Іванна. Але не тільки заради зіркових гостей – на Великдень у цих краях так гостяться завжди, за столом збирається уся велика родина. Холодні закуски, борщ, голубці, шашлик, десерт. До свята зарізали свиню. А писанки розписував переможець “Голосу”.

  Нині батько переможця – вперше і саме глядачам ТСН – зізнається: дуже не хотів, аби малий йшов на “Голос”. А зараз має новий клопіт – хейтери у соцмережах. Відбивається від них, як може, адже каже: дуже боляче читати, як заздрісники ллють бруд на сина. “Зробили з мене мультимільйонера, котрий всіх підкупив, покупляв всім телефони, аби голосували”, – каже батько.

  До речі, свій вокальний талант Сергій успадкував – саме від батьків. Перемога в “Голосі” – це лише перший крок на хиткій драбині шоу-бізнесу – усвідомлює Сергій. Аби мати гроші на професійний розвиток, хоче продавати, отриману як приз, квартиру у Києві. Окрім того, частину грошей віддасть на благодійність – це вже буде подяка глядачам, що за нього голосували. 

  Нагадаємо, франківець, актор та співак Сергій Лазановський пройшов кастинг шоу “Голосу країни” 7 березня, тоді він заспівав пісню “You Are The Reason”.

  До нього повернулися двоє суддів. Ними стали Олег Винник та Надія Дорофєєва.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!