На Прикарпаття зі Сходу України повернувся зведений загін правоохоронців

  • Міліціонерів, які впродовж місяця перебували у службовому відрядженні у Маріуполі, керівники прикарпатської міліції, колеги, друзі та рідні зустріли вітаннями, оплесками та щирими обіймами.

    Щаслива мить повернення переповнена найсвітлішими емоціями, адже міліціонери повернулися живими і здоровими на рідне Прикарпаття.

    Заступник начальника управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Василь Віконський подякував щойно прибулим правоохоронцям за сумлінне виконання завдань та вручив грамоти. Також їх заохотили матеріальними винагородами. Варто зазначити, що прикарпатські правоохоронці під час цього відрядження отримали схвальні відгуки, подяки та цінні подарунки від керівників міліції Донеччини.

    Командир зведеного загону капітан міліції Богдан Рокецький доповів керівництву УМВС в області про належне виконання завдань та зазначив, що бійці повсякчас відчували підтримку з Прикарпаття, що стало запорукою доброї служби у східному регіоні України.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!