На Рогатинщині негода наробила великої шкоди

П’ятнадцять хвилин… Саме стільки часу було достатньо стихії, щоб накоїти великої шкоди у с.Фрага. Знесені та поламані дахи, пошкоджені огорожі, викорчувані дерева й биті шибки…

Перед руйнівною силою вітру не встояла й нова покрівля місцевої школи, уламки якої були розкидані на віддалі близько двохсот метрів сусідньої вулиці, а також на обійстя місцевих жителів, інформує Рогатинська земля.

Як розповів мешканець с.Фраги Іван Варварчин,  усе відбувалося миттєво.”Коли починалася гроза, я якраз знаходився на вулиці, вирішив підняти кузов своєї машини, щоб туди не нападав дощ. Буквально 15 хвилин бушувала негода: спочатку град, а потім дуже сильний вітер, яким  несло ті уламки на подвір’я. На городах побило майже все: помідори, перець, іншу городину…”.

Чималої шкоди зазнало й перекриття на сільському закладі культури, що замінено тут лише кілька місяців тому, а також святині. Вже при вході на церковне подвір’я нас зустріли повалені  дерева, а ще  балки, котрі виднілися з лівої сторони поламаного негодою даху. Жителі Фраги зізнаються: храму шкода, адже минулого року копійку до копійки складали, аби оновити на ньому перекриття.

Вітром також  пошкоджено лінію електропередач. Щоб усунути наслідки негоди  у село прибули   рятувальники та працівники РЕМу. Розміри збитків наразі встановлюють.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!