На Рожнятівщині членкиня ДВК проголосувала декілька разів

 • Сьогодні, 21 липня, в Україні розпочалося голосування на позачергових виборах до Верховної Ради України.

  Начальник ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Голубош розповів, що 1034 дільниці відкрилися вчасно і без порушень.

  Станом на 13 годину є 13 повідомлень про порушення. Одне з них вже внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.158 (1). Мова йде про незаконне використання бюлетеня для голосування, зокрема голосування більше ніж один раз.

  Випадок трапився у Рожнятівському районі. Проводяться слідчі дії. Подія зареєстрована стосовно членкині виборчої дільниці” – сказав Голубош та додав, що за попередньою інформацією жінка проголосувала більше ніж раз – за себе і за членів сім’ї. Інформація перевіряється.

  Також до правоохоронних органів надійшла інформація про чотири випадки голосування без паспортів. Крім того, поліцейських двічі повідомляли про підкуп виборців. Перший випадок – у Рожнятівському районі. Виявилось, що там особа підвозила свого батька до дільниці. Інформація про підкуп не підтвердилась. Другий випадок – на Косівщині. Є інформація, що члени комісії підкуповували виборців, які голосують на дому. Наразі правоохоронці перевіряють це.

  Зареєстрували поліцейські й чотири факти незаконної агітації. У перших двох випадках друковані агітаційні матеріали були біля дільниць. Два інші факти – Wi-Fi із закликами голосувати за кандидатів.

 • Також на Рожнятівщині члени ДВК не пропечатали бюлетені. Про це повідомили ОВК.

  До теми: У Франківську жінка в неадекватному стані порвала бюлетень та кинула його у скриньку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!