На ринках Прикарпаття виявили понад 30 порушень

В Івано-Франківській області 19 із 43 агропродовольчих ринків відновили свою роботу. Решта не почали працювали через те, що власники не змогли забезпечити відповідні технологічні та санітарні вимоги.

За перший тиждень роботи ринків працівники головного управління Держпродспоживслужби в області провели 69 перевірок, виявили 31 порушення, видали 17 приписів, склали 2 протоколи про санітарне правопорушення, направили 8 інформацій до органів місцевого самоврядування та 4 – до органів Національної поліції для вжиття відповідних заходів.

Виявлені недоліки усувалися впродовж однієї години або до кінця робочого дня. Слід відзначити, що частина порушень допускалася покупцями, які самовільно знімали маски на території ринку, не дотримувалися соціальної дистанції в 1,5 м. Спостерігали й випадки стихійної торгівлі за межами ринків.

У головному управлінні Держпродспоживслужби в області наголошують, контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на агропродовольчих ринках Прикарпаття буде до закінчення карантину.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!