На Харківщині загинув прикарпатець Василь Данильчик

 • На щиті повертається на рідну Снятинщину захисник Василь Данильчик.

  Воїн народився 3 вересня 1991 року в с. Хлібичин Заболотівської територіальної громади. Закінчив у рідному селі школу. Одружився. З дружиною у 2015 році дочекалися первістка.

  25 березня 2023 року Василь Данильчик добровольцем став до лав Збройних сил України. Спочатку проходив військове навчання у Рівному, згодом здобував сертифікат НАТО в Іспанії. Через це серед побратимів отримав позивний Іспанець.

  Служив солдатом в Окремій президентській бригаді імені гетьмана Богдана Хмельницького. Демобілізувався, але у травні 2024 року знову йде до лав ЗСУ. Воював у складі 42 окремої механізованої бригади на Харківському напрямку.

  24 травня 2024 року бойове завдання стало для захисника Василя останнім. Прикарпатець загинув поблизу населеного пункту Рогань Харківської області.

  «Обірвала війна плани Василя на мирне життя. А він так мріяв про щастя свого синочка. Хотів, щоб зростав він у мирній країні, під мирним українським небом. І за здійснення цієї мрії він поклав своє життя. Громада висловлює щирі слова співчуття матері, дружині Наталі, синочку Максиму, всій родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами, – йдеться у співчутті Гвіздецької громади. – Василь  був прикладом мужності, відданості та невпинної віри в ідеали свободи та незалежності. Його жертва ніколи не буде забута, а його пам’ять завжди буде жити серед нас!»

 • Про прибуття скорботного кортежу у громаді повідомлять додатково.

  До теми: Підприємець з Коломиї передав «едельвейсам» два дрони

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!