На Схід України вирушив зведений загін прикарпатських поліцейських

Це перша цьогорічна ротація правоохоронців з Івано-Франківщини. У службове відрядження на Донеччину бійці загону їдуть добре підготовленими та забезпеченими усім необхідним для належної служби.

Провести правоохоронців прийшли керівники та колеги по роботі, друзі та рідні. Для більшості з півсотні працівників органів та підрозділів поліції області, які сьогодні у складі загону вирушили в Маріуполь, це вже не перше таке відрядження.

PM805image004

Тож вони добре усвідомлюють відповідальність, яка на них покладається, та готові ділитися власним досвідом з «новобранцями». Повідомляє Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

PM549image003

Звертаючись до відряджених, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковник поліції Василь Віконський передусім побажав їм успішного виконання бойових завдань та щасливого повернення на Прикарпаття. Він також акцентував увагу бійців на неприпустимості нехтувати ними особистою безпекою, суворому дотриманні службової дисципліни та необхідності взаємопідтримки.

PM961image002

Представники духовенства благословили правоохоронців, які відправляються на схід України у часі різдвяних свят, на добру службу в Маріуполі та побажали їм повернутися з миром. Після теплих обіймів та щирих побажань працівники прикарпатської поліції вирушили у службове відрядження.

Нагадаємо, що загін національної поліції в області відбув у зону АТО.

PM655image005 PM956image007 PM865image001 PM845image008 PM735image006

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!