На скандальній ділянці біля озера у Франківську висадили фруктовий сад (ФОТО)

Сьогодні, 14 березня, в Івано-Франківську на скандальній ділянці на вулицях Південний бульвар – Гурика висадили фруктовий сад.

На зустріч зібралися також батьки загиблих учасників АТО/ООС, адже саме на пам‘ять про їхніх дітей висадять дерева. Біля дерев виставлятимуть таблички з іменами загиблих. 

Висаджувати будуть 60 дерев, зокрема вишні, сливи та яблуні.

«Ця частина вже належить місту, ми вирішили започаткувати роботи з упорядкування. В нас немає міського саду, тому сьогодні ми висаджуємо символічний сад –  хлопців повернути не можемо, але можемо підтримувати пам’ять про них», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що за цю землю міська рада декілька років боролась із ТзОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд». Проте нещодавно на засіданні виконавчого комітету мер Івано-Франківська Руслан Марцінків наголосив, що компроміс із забудовником Костянтином Бородайком знайдено. 

Вирішення проблеми знайшли у тому, аби 1,1766 га скандальної ділянки залишилось у власності міста. Її дали КП «Центр розвитку міста та рекреації» та створили там парк. Натомість підприємцю залишили ділянку площею 2,8244 га та продовжили договір її оренди на 12 років. Також місто не платитиме підприємцю майже два мільйони гривень за перешкоджання роботі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!