На Снятинщині біля столітнього дуба відродили криївку УПА

 • У лісовому масиві Заболотівського лісництва, що на Снятинщині, відбулось відкриття відновленої криївки.

  У Заболотівському  лісництві ДП “Коломийський ЛГ”, на території земель с. Рудники Снятинського району, нещодавно відбулось відкриття відновленої криївки, інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

  Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам УПА. Священнослужителі провели панахиду за загиблими воїнами, які віддали своє життя за визволення України. Після освячення криївки, всі бажаючі змогли оглянути реконструйовану споруду.

  Кошти на її відновлення виділено облдержадміністрацією. Також посильну допомогу будівельними матеріалами та робочою силою надало державне підприємтво “Коломийський ЛГ”.

  Жителі села Рудники запрошують відвідати криївку, доторкнутись до історії українського повстанського руху та прогулятися мальовничими стежками прикарпатських лісів.

  На шляху до криївки знаходиться заповідне урочище “Дубки” з найстарішим дубом на Покутті. Неподалік від заповідного урочища облаштоване місце відпочинку. Такі місця створюються працівниками ДП “Коломийський ЛГ” для туристів та відпочиваючих для того, щоб у будь-яку пору року можна було відпочити, сховатись від негоди чи пекучого сонця.

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!