“На сильних не нападають”: Дуда не вірить у війну Росії проти НАТО

 • Дуда наголосив, що зараз Польща займається модернізацією своєї армії, наприклад, вона вже передала застарілу радянську техніку ЗСУ, аби отримати сучасні зразки.

  Президент Польщі Анджей Дуда не вірить, що Росія нападе на країни НАТО, оскільки їхні збройні сили добре підготовлені і мають сучасне обладнання. Про це повідомляє Fact, пише УНН.

  “На сильних не нападають. На слабких нападають. На тих, кого можна легко перемогти. Думаю, якби Володимир Путін знав, що чекає на нього та його армію в Україні, він би не напав на Україну”, – сказав він.

  “Тому я в напад Росії не вірю, тому що вірю, що ми підготуємося”, – резюмував Дуда.

  Готуючись до можливого нападу Росії на країни НАТО, європейські військові закликають до спрощення бюрократичних процедур. Для того, щоб уможливити швидке переміщення військ і техніки між членами Альянсу. Вони прагнуть створити “військовий Шенген” до саміту НАТО в липні, щоб забезпечити вільні транскордонні військові перевезення.

  Читайте також: Путін відповів Макрону на пропозицію відправити війська НАТО в Україну та знову почав лякати світ ядерним конфліктом

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!