На території Солотвинського та Надвірнянського лісгоспів провели рейд

 • Працівники Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства провели рейд з охорони лісових масивів від лісопорушень.

  Спільно з працівниками національної поліції рейдова група управління зупиняла лісовози та перевіряла водіїв авто на наявність дозвільної документації на деревину, яку вони перевозили, інформує прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ.

  «Деревина, яка заготовляється підприємствами обласного управління лісового та мисливського господарства, підлягає електронному обліку. Зрубане дерево повинно мати електронну бирку, при зчитуванні якої можна отримати інформацію про діаметр колоди, породу дерева та про місце його заготівлі. Система електронного обліку дозволяє побачити скільки деревини заготовлено чи вивезено. Електронний облік є ефективним інструментом у боротьбі з нелегальною заготівлею деревини, випадків яких досить багато. Цьогоріч в області зафіксовано близько шестиста лісопорушень», –  ділиться начальник відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу Роман Поціхович.

  Рейдова група провела патрулювання на території Солотвинського та Надвірнянського лісгоспів, де лісопорушень виявлено не було.

  До слова, у держлісгоспах, що входять до структури підприємств Івано-Франківського ОУЛМГ, діють рейдово-наглядові групи по виявленню браконьєрства та попередженню незаконних рубок на території лісництв.

 • Наглядові групи систематично проводять рейди та залучають до патрулювання оперативні групи працівників національної поліції.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!