На Тлумаччині будують нову школу

  • Перший заступник голови Тлумацької райдержадміністрації Микола Присяжнюк спільно з начальником відділу будівництва РДА Ярославом Атаманюком проінспектували хід будівельних робіт Будзинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та перевірили якість ведення робіт.

    Слід зазначити, що роботи із будівництва двоповерхового приміщення розпочалися навесні цього року. Упродовж цього часу зведено перший поверх будівлі. На даний час тривають роботи над встановленням перемичок на вікнах та дверях і перекриттям першого поверху.

    Варто зазначити, що приміщення школи в Будзині побудоване у 1989 році з проектною потужністю на 100 місць. На сьогодні в школі виникла гостра потреба у нових приміщеннях, оскільки тут навчається понад 180 учнів. Аналіз народжуваності у селі в найближчі роки свідчить, що кількість школярів збільшуватиметься.

    Тому було прийняте рішення про добудову Будзинської школи ще на 100 місць, включаючи нові навчальні приміщення, приміщення для дошкільної групи, їдальню, спортивну та актову зали.

    Нагадаємо, Дівчина з Рогатина взяла участь у літній школі для активних підлітків від Klitschko Foundation

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!