На Тлумаччині планують побудувати сонячні електростанції 

29 жовтня в приміщенні клубу села Олешева, що на Тлумаччинні, відбудуться громадські слухання щодо питання розміщення альтернативних джерел енергії.

Сонячні електростанції планують розмістити  в с. Олеша в урочищі «Обочі». А в урочищі «Чухтин» планується розміщення житлової забудови.

У цей же день о 14.30 годині, в приміщенні сільського клубу села Живачева Тлумацького району відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації територій земельних ділянок під розміщення альтернативних джерел енергії (сонячних та вітрових електростанцій), які знаходяться на території Живачівської  сільської ради.

Нагадаємо, В умовах постійного зростання тарифів на газ та електроенергію розвиток альтернативної енергетики в країні дедалі прискорюється. Все більше українців прагнуть автономності в забезпеченні власної оселі світлом і теплом. Грамотне використання енергії сонця, вітру, біомаси та інших альтернативних джерел дозволяє не лише задовольняти приватні потреби в освітленні й опаленні житла, а й вести прибутковий бізнес.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!