На Тлумаччині відбувся фестиваль «Подяка Богу за врожай»

 • У селищі Обертин Тлумацького району відбулися традиційні для краю фестиваль «Подяка Богу за врожай» та «Фестиваль капусти», які проходять уже не перший рік.

  Уже традиційно головним фестивальним атрибутом стала пані Капуста. Вона милувала око різними сортами та оригінальними композиціями.

  Учасники дійства створили оригінальні композиції із різноманітних дарів полів, частували гостей та обертинців капустяниками, квашеною, смаженою та тушеною капустою, млинцями, пиріжками та іншими смаколиками.

  Приготували наїдки з капусти і накрили щедрі столи господині з Обертина, сіл Живачів, Жуків, Хотимир, Олещино, Яківка, Грушка, Ісаків, Будзин, Одаїв, Гавриляк, Гончарів. У такий спосіб вони знайомили учасників фестивалю із стравами, які здавна побутують у цих селах та й на Покутті загалом.

  Також, за словами організаторів фестивалю, із капусти можна зробити усе, що завгодно, навіть дитячі іграшки. До прикладу, у багатьох дитячих садках Обертина та довколишніх селах проводить свята осені, де грають лялькові вистави за участю казкових героїв, зроблених батьками дітей та вихователями з капусти.

 • До теми: Депутати не прийшли на книжковий фестиваль у Коломиї

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!