На Тлумаччині за 2017 рік 250 атовців звернулось до райради, щоб отримати землю

 • Вчора, 22 лютого, у Тлумачі відбулося засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

  Одним з питань порядку денного стало «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тлумацького району за 2017 рік».

  За минулий рік до місцевих органів самоврядування поступило 250 заяв від учасників АТО про надання земельних ділянок. Зокрема, до Тлумацької міської ради звернулось –164 учасники, Обертинської селищної ради – 19, Бортниківської сільської ради – 4, Братишівської – 2, Будзинської – 3, Гарасимівської – 3, Гавриляцької – 1, Гринівецької – 1, Грушківської – 2, Гостівської – 2, Ісаківської – 1, Живачів – 5, Жуківської – 5, Надорожнянської – 4, Нижнівської – 3, Озерянської – 6,  Олешанської – 4, Олешівської – 4, Остринської – 3, Палагицької – 5, Петрилівської – 6.

  Рішеннями органів місцевого самоврядування надано дозволи 133 учасникам на оформлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (в межах населених пунктів) та прийнято два накази Головного управління Держземагенства у Івано-Франківській області щодо виділення земельних ділянок (за межами населеного пункту) на території Ісаківської та Надорожнянської сільських рад.

  Читайте також: У Калуші виділили кошти атовцям, онкохворим та дітям з діабетом

 • Також прийнято рішення про затвердження проектів землеустрою та передано у власність земельні ділянки 34 учасникам загальною площею 2,5402 га. Двом учасникам АТО відмовлено в наданні дозволу на оформлення проектів щодо відведення земельних ділянок на території Тлумацької міської ради в зв’язку з тим, що вони скористалися правом безоплатної приватизації. Заяви від 72 учасників АТО знаходяться на розгляді в органах місцевого самоврядування.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!