На Тлумаччину завітала делегація з Польщі

 •  
  Поляки привезли необхідну гуманітарну допомогу.
   
  19-21 листопада у Тлумацькій міській територіальній громаді побували гості із гміни Пачкув Республіка Польща, з якою Тлумацька міська рада підписала Договір про партнерське співробітництво ще у 2019 році. Очолив польську делегацію бурмістр згаданого міста Артур Ролка, який уже добре знайомий із Тлумаччиною.
   
  Про це повідомляють на сторінці Тлумацької міської ради.
   
  Дружні сусіди з Польщі привезли вантажівку гуманітарної допомоги, що складається в основному із продуктів харчування, бакалії, консервації, засобів особистої гігієни та іншого, і яка буде відправлена для потреб захисників у Збройні Сили України. Привезли й такі важливі сьогодні електрогенератори, які будуть передані для потреб комунальних і освітніх закладів громади та наших захисників. 
   
  Під час свого візиту спільно з міським головою Ігорем Петруком та представниками міської ради вони побували у КНП «Тлумацькій центральній міській лікарні», куди передали інвалідні візки, ходулі, медикаменти тощо. 
   
  Представники дружніх громад взяли участь у пам’ятному заході до Дня Гідності та Свободи у Тлумачі та відвідали могили загиблих Героїв на міському кладовищі, де поклали квіти, помолилися за упокій їх душ та запалили свічки пам’яті.
   
  Крім того, 21 листопада делегати з Республіки Польща побували на святковому богослужінні у церкві Святого Архистратига Михаїла (УГКЦ) в с. Нижнів.

  Читайте також: Франківщині передали роботизовані реанімаційні ліжка для військових

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!