На центральному пірсі франківського озера з’явились нові перила

 • В Івано-Франківську триває ремонт території біля міського озера. Наприклад, нещодавно встановили нові перила з нержавіючої сталі на центральному пірсі.

  Про це у соціальній мережі повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

  “Поки без скла. Подібні будуть і на малих пірсах”, – зазначив головний комунальник міста.

  Також Смушак додає, що з великим відставанням від графіків, але роботи з благоустрою території навколо міського озера на вулиці Гетьмана Мазепи тривають.

  Також за словами панаа Михайла, роботи досі не завершені через проблеми з фінансуванням.

  Нагадаємо, що тендер на будівництво міського озера оголосили навесні 2017 року, а роботи з реконструкції розпочали у квітні. Тоді довкола озера зрізали дерева, що викликало обурення мешканців. З того часу міське озеро пережило багато, а ремонти так і не завершені.

  Вже в січні 2018 року стало відомо, що ремонт затягується, а вартість зростає щонайменше на сім мільйонів, а за кілька днів почався скандал, бо розсипалася свіжа бруківка вартістю майже 17 мільйонів. Тоді ремонт обіцяли завершити до Дня Незалежності. У червні 2018-го реконструкцію призупинили. 

  У жовтні 2018 року міський голова Руслан Марцінків пояснив, що ремонтні роботи затягуються через підрядника, який займався світлом і сказав, що у 2019 році, можливо, вийдуть на фінішну пряму. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!