На Тисмениччині обговорили актуальні питання розвитку освіти

 • 13 жовтня 2017 року на базі відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів району.

  Участь у нараді взяв перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, який не тільки наголосив на постійній підтримці освітньої галузі керівництвом району, але й розповів про важливі питання – початок опалювального періоду та необхідність ефективного впровадження енергозберігаючих технологій. Також до уваги керівників навчальних закладів він представив інформацію громадської організації «Бюро розвитку, інновацій та технологій», яка в рамках проекту «Моніторинг та сприяння впровадженню політики енергоефективності та енергозбереження в Івано-Франківській області», за сприяння Тисменицької районної ради, пропонує безкоштовні екскурсії в Наукове Містечко «Нова Енергія» (м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15).

  Цього дня керівники освітніх установ розглянули актуальні та важливі питання, серед яких:

  – введення в дію новоприйнятого Закону України «Про освіту» (доповідачі – начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк та голова районного комітету профспілки працівників освіти Іван Когуч);

  – особливості ведення кадрового діловодства в контексті законів України «Про освіту» «Про загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів; атестація та підвищення кваліфікації педагогічних працівників (доповідач – методист районного методичного кабінету відділу освіти Надія Прокоп)

  – Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів; проведення фахово-предметних конкурсів «Соняшник-учитель – 2017», «Sunflower – 2017», «Соняшник – 2018»; проведення Всеукраїнських Сковородинських навчань (доповідач – головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Татарин).

 • Серед актуальних поточних питань – дотримання вимог протоколу спільної наради керівників місцевих органів управління освітою та головних лікарів ЦРЛ, ЦМЛ з питань вакцинації проти кору дітей вікової групи від        1 року до 9 років, а також внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

  З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рекомендації.

  DSC_0034

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!