На українців чекає тепла осінь і зима. Сильні снігопади

Такий прогноз робить завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова, інформує Інтерфакс-Україна.

– Найближчими днями очікуємо незначне похолодання, потім в жовтні, у другій половині місяця, знову спекотна погода. До кінця місяця підуть холодні процеси на території України, і, звичайно ж, вони будуть негативні в нічний час, – розповіла вона.

З 7-9 жовтня в Україні очікується короткострокове похолодання, яке торкнеться більше східну частину країни. Його змінить тепла погода, а вже з 28 жовтня температура вночі може сягнути до 10° морозу.

У другій половині листопада температура підвищиться, але на початку-середині грудня – різке похолодання. Також будуть сильні снігопади.

– До Нового року ми очікуємо різке похолодання до хороших негативних температур. Будуть також опади, – зазначила вона.

З 28 грудня похолодає до 10° морозу, у східних областях, і до 8° морозу– в західних, 31 грудня температура може опуститися до -12° по всій території України.

На початку і наприкінці січня, а також на початку лютого метеоролог очікує похолодання, переважно в північних областях і температура досягне максимуму в нічний час до 10° морозу, однак різких перепадів температур не буде.

Всього морозних днів в осінньо-зимовий період мало – до 25.

– З середини лютого можна чекати “весняні процеси”, однак вони будуть тривалі – до середини червня… Березень буде стійкий, з опадами до 10 мм, – додала Мартазінова.

Нагадаємо, На вихідних у багатьох регіонах пройдуть дощі.

снігопад

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!