На Великдень у Франківську поліція охороняла вірян і контролювала, аби всі дотримувалися правил карантину

 • На території держави у ніч із 1 на 2 травня відбулися заходи з нагоди святкування Великодня. Загалом пасхальні богослужіння проводилися у понад 12 тисячах храмів в усіх регіонах держави.

  Публічну безпеку і порядок забезпечували понад 30 тисяч поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, курсантів відомчих закладів МВС та працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

  Зусилля правоохоронців насамперед були спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи. Тож переважна більшість громадян дотримувалася карантинних обмежень.

  “Правоохоронці несли службу біля храмів, охороняли безпеку вірян і контролювали дотримання правил карантину”, – йдеться в дописі поліції Івано-Франківщини.

  Утім до поліції надійшло 35 повідомлень про можливі порушення. У Київській області – 7 , 6 – у місті Київ, по 4 – у Вінницькій та Харківській, по 3 – у Дніпропетровській, Запорізькій та Полтавській, 2 – у Рівненській, по 1 – у Волинській, Житомирській, та Черкаській областях.

  Найбільше зафіксованих порушень, пов’язаних з недотриманням вірянами дистанції чи відсутністю захисних масок – 16, 8 – конфліктів під час проведення релігійних відправ, 5 – події, пов’язані зі священнослужителями, 4 – інші адміністративні правопорушення, 1 – хуліганство та інше.

 • Всього склали п’ять адміністративних протоколів.

  Нагадаємо: Евакуювали дев’ятьох дітей: на Прикарпатті загорівся житловий будинок

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!