На Верховинщині з “пожежі” врятували шістьох людей

 • У Верховині відбулося тактико-спеціальне навчання «Гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт в адміністративних будівлях».

  Згідно тактичного задуму, внаслідок короткого замикання в магазині «Кодак експрес» та крамниці «Моделі» виникла пожежа. Загальна площа пожежі становить 60 м кв, в будівлі знаходяться люди. 

  Працівник магазину одразу інформує про пожежу центр безпеки громади села Білоберізка та телефонує за номером «101» в пожежно-рятувальну службу. Він також повідомляє людей, які перебувають в будівлі, про загорання та за можливості здійснює їх евакуацію, знеструмлює будівлю й гасить пожежу первинними засобами пожежогасіння.

  Пожежа поширюється приміщеннями будівлі, спостерігається сильна задимленість. До місця пожежі прибуває місцева пожежна охорона та карета швидкої медичної допомоги центру безпеки громади. 

  На другому поверсі перебувають люди, які самостійно не можуть покинути приміщення через те, що полум’я охопило сходовий марш. Є інформація про шість потерпілих.

  Силами працівників місцевої пожежної охорони проводиться оперативне розгортання та подача води для гасіння пожежі. На допомогу прибула добровільна пожежна дружина селища Кути, яка забезпечує подачу  води на захист сусіднього приміщення на першому поверсі.

  До місця виклику прибуває чергове відділення державної пожежно-рятувальної частини селища Верховина та чергова зміна оперативно-координаційного центру управління ДСНС в області.

  Керівник гасіння підтверджує підвищений номер виклику. Вогнеборці в складі ланки газодимозахисної служби здійснюють рятування потерпілих, які опинились в заблокованому пожежею приміщенні. Потерпілим надається перша медична допомога.

  На місці пожежі працює штаб пожежогасіння. Пожежу локалізовано, а згодом ліквідовано. Після завершення навчання всім присутнім ще раз нагадали правила поводження людей при пожежі.

  Нагадаємо, На Прикарпатті вщент згоріла дерев’яна церква (ФОТО)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!