На Верховинщині розробили гастрономічний тур “Слідами українських літераторів”

 • Гастрономічний тур «Слідами українських літераторів», – саме так називається культурно-туристичний маршрут, який розробили у найвисокогірнішому Верховинському районі, що на Прикарпатті.

  Гуцульський будз, голубці, гуслянка чи кулеша. Саме такими були гастрономічні вподобання відомих письменників, які колись часто гостювали на Гуцульщині, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “РАІ”.

  Тепер туристам Карпат також пропонують ті страви, які полюбляли Іван Франко, Леся Українка, Петро Шекерик-Доников, Параска Плитка-Горицвіт та Гнат Хоткевич.

  У рамках туру туристам пропонують п’ять локацій, які асоціюються з літераторами. Окрім смачної гуцульської кухні, мандрівникам розповідатимуть цікаві історії про перебування у Карпатах письменників та визначних діячів.

  Гастрономічний тур «Слідами українських літераторів» стане черговою родзинкою Гуцульщини і приведе сюди ще більше туристів, впевнений голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк.

  Проєкт реалізовується Верховинською селищною радою спільно з громадською організацією «Дорога смаку Прикарпаття» за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

 • До теми: “Ситий бойко”: прикарпатців запрошують на гастрономічний фестиваль

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!