На Верховинщині ветерани УПА додатково отримуватимуть по одній тисячі гривень до пенсії

Днями, в залі засідань Верховинської районної ради відбулася зустріч з вояками районної станиці Братства УПА Карпатського краю. Про це повідомляє портал verchovyna.at

Голова районної ради Іван Шкіндюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук повідомили, що прийнято рішення сесії районної ради від 26.01.2016 року, яким передбачено встановити додаткову виплату воїнам ОУН-УПА, яка здійснюється з місцевого бюджету через територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у розмірі 500 грн щомісячно. Таке ж рішення у грудні 2015 року прийнято обласною радою. Таким чином, ветерани УПА додатково отримуватимуть по 1 тис грн до пенсії (по 500 грн з районного та обласного бюджету).

Голова районної станиці Братства УПА Дмитро Сливчук висловив вдячність керівництву району за повсякчасну турботу та увагу до них зі сторони районної ради та райдержадміністрації. Разом з тим наголосив на необхідності працювати спільно на благо району та активно займатися національно-патріотичним вихованням молоді.

Іван Юрійович подякував воїнам УПА за зустріч з владою району, при цьому підкреслив про домовленості щодо співпраці керівників навчальних закладів та духовенства району, про вивчення питання зі створення в районі організацій “Пласт”, “Козачата” та інших патріотичних організацій з метою піднесення відчуття національного духу, виховання патріотизму у підростаючого покоління, молоді тощо.

У ході зборів обговорено актуальні для воїнів УПА питань соціального захисту, зокрема щодо виплати пенсій та медичного забезпечення. Керівництво району звернулося до вояків УПА з приводу проведення зустрічей з школярами району, в ході яких – розповідати про історію повстанського руху на теренах району та звитяжну боротьбу за волю України.

75917067

Нагадаємо, що у Верховині стартувало голосування за “Людину року 2015 Верховинського району”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!