На Верховинщині відкрили два дитячі спортивні майданчики

 • У селах Стебні та Пробійнівка Верховинського району відбулося відкриття дитячого ігрового та спортивного майданчиків зі штучним покриттям в селі Пробійнівка. Участь у заході взяли керівники району, працівники дошкільного закладу, батьки вихованців та жителі сіл.

  Свято розпочалося із вручення короваю гостям та спільного виконання Гімну України.

  У вітальних виступах присутні дякували за підтримку і допомогу всім, хто долучився і допомагав у цій справі. Особливо відзначили допомогу та  підтримку районного керівництва. Також слова подяки адресували заступнику голови обласної ради Сергію Басарабу, голові районної державної адміністрації Олегу Лютому, начальнику фінансового управління РДА, депутату районної ради Всеволоду Ватаманюку.

  Отець Михайло, настоятель храму Святителя Миколая села Стебні, поблагословив і освятив ігровий майданчик та всіх присутніх. Вихованці Стебнівського ДНЗ «Гуцулочка»  теж щирими словами та піснями привітали всіх гостей. Після урочистого перетину стрічки присутні оглянули заклад.

  На будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям для Пробійнівської ЗОШ І-ІІ ступенів у 2015 році було спрямовано на придбання матеріалів за кошти освітньої субвенції 99 тис. грн., а також проведено поточний ремонт спортивного майданчика на суму 86,5 тис. грн.

  У 2017 році із обласного бюджету виділено кошти в сумі 600 тис. грн. для встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям.

 • Читайте також: Франківські тренери готують збірну України з таеквон-до до чемпіонату світу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!