На Верховинщині відкрили дитячий спортивно-ігровий майданчик 

  • Нещодавно на території Великоходацькій ЗОШ І-ІІ ступенів відкрили спортивно-ігровий дитячий майданчик.  В урочистому відкритті взяли  участь влада району та громада.

    Декан УПЦ КП району о.Дмитро Михавків освятив майданчик на радість і веселість шкільній дітворі.

    Голова районної ради Іван Шкіндюк зазначив, що діти – це майбутнє, і ми повинні усі піклуватися про підростаюче покоління. Для керівництва району і надалі одним з пріоритетних завдань залишається освітня галузь, тому роботи з покращенням матеріально-технічної бази освітніх закладів краю триватимуть й надалі.

    Голова районної ради Іван Шкіндюк вручив ряду педагогічних  та технічних працівників освітнього закладу Грамоти районної ради за особистий вклад у виконанні робіт зі влаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей, активну громадську позицію у житті трудового колективу та з нагоди відкриття спортивно-ігрового майданчика на території школи. Побажав усім успіхів, оптимізму і запевнив, що влада й надалі робитиме все для того, аби радувати жителів Гуцульщини відкриттями ігрових та спортивних майданчиків, садків,  доріг.

  • У своїх виступах гості  та  присутні дякували за підтримку і допомогу всім, хто долучився до влаштування майданчика.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!