На Верховинщині втретє зустрічатимуть гуцульську спільноту України

 • Товариство «Гуцульщина», зорганізувавшись у 1990 році задля відродження, примноження матеріальної, духовної гуцульської культури, місцевих традицій і обрядів, започаткувало Міжнародні гуцульські фестивалі, у рамках яких проводяться також науково-практичні конференції, симпозіуми, спортивні та різні молодіжні заходи.

  Як повідомляють на сайті Івано-Франківської ОДА, щороку він проходить в одному із мальовничих районів Гуцульщини.

  Кожен фестиваль — це сторінка гуцульського розвою, розкриття великого народного таланту, утвердження Гуцульщини у своїй рідній Українській державі та світі.

  У 2022 році Верховинський район вже втретє буде приймати у себе всю гуцульську спільноту країни та ближнього зарубіжжя. На теренах Верховинщини було проведено І та ХХ ювілейний фестиваль.

  Належна підготовка до проведення такого масштабного заходу вимагає неабиякої праці як з боку влади, так і з боку відповідних відділів, установ та організацій, яких безпосередньо будуть брати участь у дійстві.

  Тому, 18 серпня у районній державній адміністрації відбувся «круглий стіл» з питань проведення XXVIІІ Міжнародного гуцульського фестивалю на Верховинщині.

 • Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, голова ГО Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитро Стефлюк, голова районної ради Юрій Філипчук, голова Верховинського районного товариства «Гуцульщина» Ярослав Кікінчук та інші.

  Читайте також: Прикарпаття готується до UNDERHILL Music Festival 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!