На війні загинули двоє захисників з Прикарпаття

 • Прикарпаття втратило двох Героїв під час війни з росією.

  Загинув Василь Лялик з села Колодіївка та Олег Савіцький з Кобаків  пише “Галицький кореспондент”.

  Василь Лялик народився 1976 року в селі Колодіївка Тисменицького району.

  “В боях за Україну загинув Лялик Василь, 1976 року народження, з Івано-Франківська, родом з села Колодіївка Тисменицького району. Єдиний син у матері, єдина опора. Глибокі співчуття родині та матері загиблого. Спочивай з Богом, ти віддав своє життя в боях за Україну! Прохання помолитися за нашого воїна.Амінь!!!”, – повідомили у спільноті “Матері в молитві”.

  Олег Савіцький народився у 1973 році і проживав у селі Кобаки Косівського району.

  “Віддав найдорожче – своє життя. На превеликий сум ми втратили ще одного нашого захисника. У бою з російським агресором, на сході України, загинув Савіцький Олег Ярославович, який народився 20 січня 1973 року в селі Кобаки. Був призваний 03 березня 2022 року для захисту України та кожного з нас.

  Служив Олег у 115 бригаді Збройних сил України. Але повернутись живим додому не судилося. Днями життя Олега трагічно обірвалось. Ворог знищив воїна, як нищить вже три місяці найкращих синів та дочок України.

  Понад все ми б хотіли зустрічати вдома Олега живим. Натомість чекаємо, щоб провести на рідній землі в останню дорогу. Чекаємо з глибоким сумом та пекучим болем. Бо кожна смерть героїв стає відкритою раною у наших серцях. Висловлюємо щирі співчуття родині Олега Ярославовича, гідного сина України”, – повідомив Тарас Сайнюк.

  Читайте також: На війні проти окупантів загинув боєць з Делятинщини

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!