На війні загинув Дмитро Ляуш з Болехівської громади

 • 44-річний Дмитро Ляуш з Тисова, що у Болехівській громаді, загинув у бою в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області.

  Чоловік став на захист своєї Батьківщини у перші дні війни – все залишив та добровільно пішов у перший відділ Калуського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, повідомляє Болехівська міська рада.

  «Поповнивши ряди добровольців ЗСУ, разом з побратимами боронив Україну на найгарячіших точках фронту.

  Народився Дмитро 1 листопада 1979 року у селі Тисові. Тут ріс, навчався в школі. Разом з ним у сім`ї виховувалися старший брат Петро та сестра Ганна. Дмитро був веселим та доброзичливим, ніколи та нікому не відмовляв у допомозі, у селі його любили й поважали. Він, як і кожний молодий чоловік, будував плани на майбутнє, але, на жаль, кривава війна забрала життя Героя. Брав участь у пекельних боях на сході країни. Мав важкі контузії, але повертався до побратимів, ставав у стрій, сміливо захищаючи кожного з нас. Проте, на жаль, не дочекався Перемоги…», – йдеться у повідомленні.

  Свій останній бій він прийняв 10 листопада 2023 року. Загинув внаслідок обстрілу зі ствольної артилерії, завданого військовими формуваннями російської федерації, виконуючи чергове бойове завдання.

 • До теми: Для потреб оборони Івано-Франківськ закупив 4 китайські пікапи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!