На війні загинув прикарпатець Іван Тичківський

 • Рогатинщина втратила ще одного Героя.
   
  Про це пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Рогатинську МТГ.
   
  Призваний у зв’язку з мобілізацією 4 березня 2022 року, Іван Тичківський вдягнув військову форму. 
   
  Відтоді навідник 2 штурмового відділення 3 штурмового взводу штурмової роти військової частини Т0910 солдат Іван Тичківський виконував бойові завдання у гарячих “точках” Донеччини. Саме там, поблизу населеного пункту Богданівка Донецької області, його життя обірвалося.
   
  “28 березня не стало батька, чоловіка, сина, рідної або просто близької за духом людини. Рогатинщина втратила достойного захисника”, – пишуть на сторінці громади.
   
  Іван Тичківський народився у селі Лучинці 11 листопада 1974 р. Навчався у Лучинецькій ЗОШ, згодом продовжив здобувати освіту в Івано-Франківській школі №22. Крім того, вступив у Львівську ветеринарну академію за спеціальністю “інженер”.
   
  У 1992 році з дружиною Ольгою створили сім’ю. Виховали двох доньок – Іванну та Елізабет.
   
  У мирний час Іван працював на Арматурному заводі (1992-1995 рр.), а також монтажником сантехнічних систем на фірмі “ТЕК” у м. Києві (2008-2014 рр.). Будучи добрим фахівцем у цій справі, трохи згодом знайшов роботу і за кордоном, де разом з дружиною перебували тривалий час.
   
  “Кажуть “страху немає в любові”. Вона ж бо постійно в серці. Тож навіть смерть не здатна забрати із пам’яті тих, хто Любив світ своїми світлими вчинками. Серед цих неймовірних українців – Іван Любомирович Тичківський”, – йдеться в дописі громади.
   
  Про чин похорону захисника Івана Тичківського повідомлять додатково.

  Читайте також: У Міноборони назвали співвідношення втрат у війні: Росія має “у рази більше” загиблих

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!