На вуличне освітлення Калуша не вистачає мільйона гривень

 • На розгляд Калуської міської ради, планерне засідання якої відбудеться 31 жовтня, винесуть питання про внесення змін до Програми капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства міста на 2019 рік. 

  Зокрема, міська рада планує збільшити видатки на утримання дорожньо-мостового та зеленого господарства на 244 тисяч гривень. А саме: КП «Калушавтодор» виділять 45 тис. гривень для переобладнання колісного трактора і 199 тис. гривень — для очистки водовідвідних канав в мікрорайонах міста. Натомість на 199 тис. гривень планують зменшити видатки на поточний ремонт світлофорів, повідомляють “Вікна”.

  А найбільше — 800 тис. гривень — виділять комунальному підприємству «Міськсвітло» на оплату електроенергії для забезпечення вуличного освітлення. Як йшлося на засіданнях комісій, на оплату електроенергії для вуличного освітлення на початок року передбачалося 2,6 млн гривень. Однак, у зв’язку з подорожчанням електроенергії, кошти вже закінчилися. Для того, щоб забезпечити освітлення міста до кінця року, не вистачає одного мільйона гривень. 200 тисяч гривень на ці потреби КП «Міськсвітло» виділить з власних резервів, решту 800 тис. гривень має забезпечити міський бюджет.

  Варто зауважити, що в літні місяці для забезпечення вуличного освітлення КП «Міськсвітло» використовує близько 50-65 тис. кВт/год. електроенергії на місяць, взимку споживання зростає вдвічі.

  Нагадаємо, на Калущині опалювальний сезон розпочнеться з 1 листопада.

 • Фото – ілюстративне.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!