На вуличне освітлення Калуша не вистачає мільйона гривень

На розгляд Калуської міської ради, планерне засідання якої відбудеться 31 жовтня, винесуть питання про внесення змін до Програми капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства міста на 2019 рік. 

Зокрема, міська рада планує збільшити видатки на утримання дорожньо-мостового та зеленого господарства на 244 тисяч гривень. А саме: КП «Калушавтодор» виділять 45 тис. гривень для переобладнання колісного трактора і 199 тис. гривень — для очистки водовідвідних канав в мікрорайонах міста. Натомість на 199 тис. гривень планують зменшити видатки на поточний ремонт світлофорів, повідомляють “Вікна”.

А найбільше — 800 тис. гривень — виділять комунальному підприємству «Міськсвітло» на оплату електроенергії для забезпечення вуличного освітлення. Як йшлося на засіданнях комісій, на оплату електроенергії для вуличного освітлення на початок року передбачалося 2,6 млн гривень. Однак, у зв’язку з подорожчанням електроенергії, кошти вже закінчилися. Для того, щоб забезпечити освітлення міста до кінця року, не вистачає одного мільйона гривень. 200 тисяч гривень на ці потреби КП «Міськсвітло» виділить з власних резервів, решту 800 тис. гривень має забезпечити міський бюджет.

Варто зауважити, що в літні місяці для забезпечення вуличного освітлення КП «Міськсвітло» використовує близько 50-65 тис. кВт/год. електроенергії на місяць, взимку споживання зростає вдвічі.

Нагадаємо, на Калущині опалювальний сезон розпочнеться з 1 листопада.

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!