На вулиці Франківська виїхали нові комунальні маршрути

 • Від сьогодні, 1 грудня, на вулиці Івано-Франківська з’явилися ще чотири комунальні маршрути.

  Вони з’єднали два мікрорайони, а також центр міста з приєднаними до Франківської громади селами. Про це повідомила пресслужба міського голови Івано-Франківська. 

  З’явився новий маршрут №46, що з’єднав район “Позитрон” із районом “Пасічна” (вул. Симоненка – вул. Целевича), на якому працює 5 одиниць техніки, а саме турецькі автобуси “Guleryuz”. Вони – дев’ятиметрові й завдяки своїм габаритам можуть їздити вужчими вулицями, а ще мають 26 сидячих місць.

  Також три нові маршрути затвердив виконавчий комітет, які їздитимуть ыз центральної частини міста в села Івано-Франківської ОТГ. Це №50 (вул. Дністровська – с. Підпечери), №51 (Управління статистики – с.Колодіївка), а також №52 (Управління статистики – с.Узин)”.

  Метою створення нового комунального сполучення №46 стояло експресдобирання людей з одного району в інший без пересадок. Також завдяки тому, що маршрутом курсуватиме пёять одиниць транспоту – інтервал очікування автобусу становитиме в середньому 15 хвилин. А точний графік руху
  автобусів можна переглянути на сайті rozklad.in.ua.

  Заступник міського голови та директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, якому тепер також підпорядковуватиметься управління транспорту і зв’язку розповідає, що за останні п’ять років міське управління транспорту і зв’язку кардинально змінилось. Зараз в місті дуже розвинений комунальний транспорт, а саме фактично 50% перевезень є комунальними.

  “Надалі будемо розвивати громадський транспорт міста та збільшувати парк автобусів та тролейбусів КП “Електроавтотранс” в майбутньому з повним заміщенням ринку приватних перевізників. Тому що це А) – комфорт, Б) – безпека та допомога пільговим категоріям населення”, – ділиться заступник міського голови Михайло Смушак.

  Нагадаємо, у Франківську два маршрути обслуговуватиме інший перевізник через смерть підприємця.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!