На вулиці Івано-Франківської ОТГ виїхали два нові комунальні маршрути

 • На вулиці Івано-Франківська вийшли два нові комунальні маршрути – №53 та №54. Вони сполучатимуть мікрорайон Хоткевича з селами Хриплин та Черніїв.

  На маршрутах їздитимуть зручні великогабаритні автобуси з кондиціонерами. Про це повідомили на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

  За словами начальника управління транспорту та зв’язку Андрія Гіглюка, на маршрутах буде 6 автобусів. Інтервал руху між одиницями буде 20-25 хвилин. При плануванні маршруту враховували побажання як мешканців мікрорайону, так і приміських сіл. Тому з Хоткевича автобуси курсуватимуть вулицями Чорновола та Коновальця, а зворотнім маршрутом – через вулицю Мазепи до ринку.

  Мешканці мікрорайону задоволені. Кажуть, що давно чекали комунального маршруту й з дому буде зручніше добиратися до родичів. Бо раніше це доводилося робити з пересадками.

  Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк розповів, що по суті, це один маршрут, який має різні кінцеві зупинки.

  «Сьогодні ми запустили найбільш очікуваний маршрут – з мікрорайону Хоткевича. По суті, це один маршрут, який має в кінці роздвоєння – частина автобусів поїде до Хриплина, частина – до Чернієва. Саме тому ми зробили дві нумерації, щоб люди не плуталися. Наше завдання – зробити мережу комунального транспорту якомога більше розгалуженою. Щоб було зручно добратися з однієї частини міста і іншу, максимум з однією пересадкою», – зазначив Голутяк.

 • Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що місто взяло курс на розвиток зручного комунального транспорту і не збирається зупинятися.

  «Хочемо показати, що транспорт може бути комфортним та вчасним. Ці автобуси обладнані кондиціонерами. Ці сполучення важливі як і для мікрорайонів, так і для сіл. Плануємо й надалі покращувати транспортне сполучення ОТГ», – підсумував Руслан Марцінків.

  До теми: Івано-Франківська та Ямницька ОТГ підписали договір про співпрацю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!