На вулицях Івано-Франківська заборонили співати російською мовою

 • В Івано-Франківську вуличним музикантам заборонили співати російськомовні пісні.

  За дотриманням нововведень будуть слідкувати правоохоронці та муніципальна інспекція, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міського голову Руслана Марцінківа.

  «Після нещодавнього конфлікту на стометрівці, доручав врегулювати роботу вуличних музикантів. Сьогодні рішенням виконкому впорядковуємо організацію вуличних мистецьких виступів у місті», – наголосив мер.

  Зокрема погодили:

  • на визначених локаціях артист чи гурт можуть безперервно виступати не довше двох годин без встановлення будь-яких сценічних конструкцій;
  • має бути перерва між виступами не менше 30 хвилин;
  • також вуличні виступи різних артистів чи гуртів можна проводити на відстані не менше 100 м один від одного.

  Також не допускається публічне виконання творів російською мовою, в тому числі, які можуть спричинити розпалювання міжнаціональної, етнічної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, або ж дискримінації прав та свобод людини, чи мають нецензурний характер.

  «Адже російськомовна продукція, незалежно від змісту, не повинна лунати в наших містах, особливо зараз. Контролювати виконання цих вимог буде Муніципальна інспекція та правоохоронні органи», – підкреслив Марцінків.

 • Нагадаємо, 23 травня, в центрі Івано-Франківська спалахнув конфлікт між перехожим і вуличними музикантами. Причиною суперечки стало виконання російської пісні. Перехожий зробив зауваження, що переросло у словесну перепалку і бійку.

  “А що вони тут по-москальськи співають?”: франківський мер пропонував знайти адвоката чоловікові, який на стометрівці побився з вуличним музикантом

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!