На “Євробаченні-2023” буде ведучий з України

 • Голова правління “Суспільного” Микола Чернотицький повідомив, що на “Євробаченні-2023” у Великій Британії точно буде ведучий з України.

  Про це він сказав 8 лютого під час виїзного засідання підкомітету з питань інформаційної політики та європейської інтеграції Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики на тему: “Суспільне мовлення: місія та завдання під час війни”, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Детектор Медіа Суспільного.

  “Євробачення-2023” – подвійний виклик для компанії. Ми маємо тісну співпрацюю з Бі-бі-сі на професійному і стратегічному рівні, підписали меморандум. Точно буде ведучий від України, ми знаємо, хто, але не можемо сказати. Загалом британці дуже відкриті, щоб максимально залучити Україну в процес. Вони кажуть, що організовують “Євробачення”, але від імені України”, — зазначив голова правління “Суспільного”.

  За його словами, команда “Суспільного” пропонує Бі-бі-сі списки компаній, які себе зарекомендували для співпраці під час “Євробачення-2023”. Завдяки цьому над логотипом конкурсу працювали разом агентство Superunion у Великій Британії та українська креативна студія Starlight Creative.

  “Музику замовили у Дмитра Шурова. Багато зірок братиме участь у “Євробаченні”, — додав він.

 • До теми: “Євробачення-2023”: порядок виступів учасників у півфіналах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!