На Заході України відкрили унікальну 43-метрову вежу-дзвіницю

 • Це бойківська вежа-дзвінниця, яку вінчає хрест, що знаходиться на висоті 907 метрів над рівнем моря.

  Представники прикарпатського осередку УДА долучилися до урочистого відкриття «Вежі Пам’яті» – унікальної вежі-дзвіниці висотою 43 м, яку збудували на горі Діл в седі Недільна Старосамбірського району на Львівщині, інформують “Вікна”.

  У 1943 році на горі Діл відбувся запеклий бій між 105-ма бійцями ОУН-УПА та 3000 німецьких загарбників. Під час цього бою загинуло 43 українські патріоти.

  «Вежа Пам’яті» – дерев’яний, 43-метровий пам’ятник. Це бойківська вежа-дзвінниця, яку вінчає хрест, що знаходиться на висоті 907 метрів над рівнем моря. На даний час – це найвища дерев’яна вежа у Європі, створена за проектом відомого львівського архітектора Олеся Дзиндри.

  Громада Старосамбірського району запросила ударити в дзвін на відкритті Вежі Пам’яті Командувача Української Добровольчої Армії Дмитра Яроша.

  Творці унікальної архітектурної пам’ятки вірять, що «Вежа Пам’яті» стоятиме до того часу, допоки наш народ пам’ятатиме і шануватиме своїх героїв, і дзвоном закликатиме не одне покоління пом’янути тих, хто загинув за свободу України.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!