На закупи та відпочинок у “Київський”

 • Будівельна компанія “Спілка забудівників” презентувала торговий центр “Київський”. Вже невдовзі він запрацює у житловому комплексі “Містечко центральне”. Двоповерховий торгово-розважальний центр площею 8 тис. кв. м розташований на вулиці Височана, 18.

  На першому поверсі розміститься великий супермаркет “Сільпо” та магазин побутової техніки, на другому – комерційні приміщення, великий дитячий простір, кав’ярня та ресторан.

  Увесь заклад об’єднаний єдиною дизайнерською концепцією і є максимально комфортним для ведення як великого, так і малого бізнесу.

  “Другий поверх — виключно для крамниць. Тут приміщення різні за площею, що дозволяє підприємцям обрати максимально зручний до потреб їхнього бізнесу варіант”, – пояснюють у “Спілці забудівників”.

  У компанії наголошують на особливій атмосфері, яку намагалися створити у торговому центрі.

  “У свою роботу стараємося вкласти душу. Хочемо, щоб людям було зручно та комфортно працювати і перебувати тут, – зазначає генеральний директор “Спілки забудівників” Микола Филюк. – Об’єкт зданий, і при повній оплаті торгового місця підприємець отримує увесь необхідний пакет документів та може розпочинати роботу”.

  Комплекс проєктувався і зводився також із врахуванням побажань людей з особливими потребами. Для зручності тут встановили ескалатори та ліфт.

  У компанії акцентують, що центр стане не тільки місцем шопінгу та відпочинку мешканців мікрорайону, але й припаде до душі усім франківцям та гостям міста, які з легкістю зможуть дістатися сюди як громадським транспортом, так і приватним.

 • Для цього тут облаштували зупинку громадського транспорту та кільцеву розв’язку, а також передбачений великий підземний паркінг і наземні паркомісця.

  __________________________________________

  ”Містечко центральне” — великий житловий комплекс на більше, ніж 2000 квартир із добре розвиненою соціальною інфраструктурою.

  Тут все продумано до деталей: зручне транспортне сполучення з будь-яким куточком міста, просторі, вільні від транспорту двори, підземні паркінги, сучасна школа та тисячі квадратних метрів торгових площ.

  Будівництво комплексу триває вже третій рік. Запланований обсяг робіт виконано на 80%. Повністю здати об’єкт в експлуатацію “Спілка забудівників” планує до кінця 2022 року.

  ЖК “Містечко Центральне” – тут є усе для того, щоб ваше життя було ідеальним.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!