На заводі “Рівнеазот” стався вибух – в небо піднялась велетенська помаранчева хмара (відео)

 • На підприємстві сталась позаштатна ситуація – розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти.

  На заводі “Рівнеазот” в Рівненській області стався вибух, повідомляють місцеві ЗМІ та очевидці в соцмережах, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на УНІАН.

  “Інформація не підтверджена, але підписники інформують про невеликий вибух на РівнеАзот”, – йдеться у дописі спільноти tipove_rivne в Instagram. 

  Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль повідомив у Facebook, що на ПрАТ “Рівнеазот” сталася аварійна зупинка агрегату цеху азотної кислоти.

  “На ПрАТ “Рівнеазот” сталася аварійна зупинка агрегату цеху азотної кислоти. Постраждалих немає. Ситуація локалізована силами працівників підприємства”, – заявив він.

  За його словами, оцінкою загроз займається екологічна інспекція.

  Разом з тим у прес-службі ОДА додали, що у повітря здійнялася хмара окису азоту.

  Як повідомили кореспонденту УНІАН у Головному управлінні ДСНС України у Рівненській області, на підприємстві сталася розгерметизація ємкості з азотною кислотою.

 • У відомстві зазначили, що о 17:26 витік азотної кислоти припинено. Жертв та постраждалих немає. Від ДСНС до ліквідації аварії залучено 12 осіб та 3 одиниці техніки.

  Водночас прес-служба “Рівнеазоту” повідомила, що на підприємстві відбулась позаштатна ситуація – розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти.

  “В результаті надзвичайної ситуації відбувся разовий викид нітрозних газів в незначній кількості на території заводу. Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовані власними силами. Жертв та постраждалих немає. Показники якості повітря на поточний момент знаходяться в межах допустимих норм. Жодної загрози навколишньому середовищу та населенню немає”, – вказали представники підприємства.

  Нагадаємо, на “Карпатнафтохімі” під час спалаху випарів травмувалася людина

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!