Наближення читача до письменника: В Івано-Франківську відбулася зустріч з письменницею Марією Ткачівською

 • Сьогодні, 6 червня, в сімейній ресторації Мулярових в рамках реалізації проекту „Назустріч улюбленому письменнику” відбулася зустріч з Марією Ткачівською.

  Організаторами заходу є ГО “Поступовий гурт франківців” спільно з Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І.Франка. Також проект реалізується за підтримки івано-франківських видавництв „Лілея НВ”, „DISCURSUS”, рекламного агентства “Інфо Box”. Світлини письменників та супровід заходів забезпечує Івано-Франківська обласна організація Національної спілки фотохудожників України.

  Серед улюблених письменників прикарпатців організатори виокремили наразі десять: Ю. Андрухович, Т. Прохасько, Т. Малярчук, М. Ткачівська, О. Деркачова, С. Процюк, М. Вайно, Є. Баран, Г. Петросаняк та О. Слоньовська.

  Сьогодні зі своїми читачами зустрілась Марія Ткачівська.  Зустріч з улюбленим письменником прикрашає не тільки поезія, музика, а й світлини. Автором фото Марії Ткачівської виступила Йордана Дранчук. Локаціями для фотосесії послужили бібліотека  ім. І.Франка, а також приміщення Прикарпатського університету, де працює письменниця.

  Марія Ткачівська зазначила, що такі близькі зустрічі з читачами потрібні як письменнику, так і читачу. Це дуже приємне, тепле спілкування. “Зустріч з улюбленим письменником” – це цікавий формат, у якому бібліотека виходить за рамки бібліотеки. Змінюється локація зустрічі, але не змінюється мета – письменник, книга, бібліотека, зустріч.

  “Для письменника – це велика винагорода у війти у десятку тих, кого читають. Особливо сьогодні. Зустріч з улюбленим письменником – це своєрідне наближення читача до письменника. Це можливість поглянути в очі тих, хто тебе читає”, – зазначила письменниця та поетеса, викладач, науковець Марія Ткачівська.

  Нагадаємо, зустріч у такому форматі проводиться вже втретє. Франківці мали можливість зустрітися з Ольгою Деркачовою та Тарасом Прохаськом.

  IMG_1126 IMG_1137 IMG_1141 IMG_1146 IMG_1157 IMG_1173 IMG_1204 IMG_1206 IMG_1214 IMG_1222 IMG_1253 IMG_1255 IMG_1269 IMG_1275 IMG_1277

  IMG_1280

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!