Набув чинності новий порядок перебування українців у Росії

 • Починаючи з 1 грудня, Російська Федерація може забороняти громадянам України в’їзд в країну за порушення строків перебування. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ України, повідомляє hromadske.tv.

  «З 1 грудня 2015 року до громадян України, які порушили або порушують надалі після в’їзду дозволений термін перебування на території РФ (90 днів протягом 180 днів) і не оформили дозвільні документи, застосовуватимуть заходи адміністративного характеру, у тому числі встановлення заборони в’їзду в Російську Федерацію», – йдеться в повідомленні.

  У МЗС нагадали, що з 1 листопада українці, які вже перебували на території РФ більше ніж 90 днів і не мали оформлених у встановленому порядку дозвільних документів на продовження цього строку, повинні були до 30 листопада 2015 року звернутися в підрозділи ФМС РФ для визначення статусу свого перебування в РФ й отримати відповідні дозвільні документи (патент, дозвіл на працевлаштування, дозвіл на проживання тощо) або залишити територію РФ.

  Виняток з цього порядку перебування зроблено тільки для українських громадян, які в масовому порядку прибули в РФ з південно-східних областей України, щодо яких продовжується застосування пільгового міграційного режиму, зазначили в МЗС.

  Наголошується, з липня 2014 по 1 серпня 2015 року для громадян України діяв тимчасовий пільговий міграційний режим, згідно з яким дозволялося перебувати на території РФ безвиїзно без отримання відповідних дозвільних документів більш як 90 днів.

 • 0ac4de7-news-20121108-153140-1352381500_628x420

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!