Надвірна виграла грант від ООН на понад два мільйони гривень

 • Проєкт із прикарпатського містечка Надвірна переміг на міжнародному конкурсі від програми розвитку ООН в Україні, що фінансується урядом Швеції.

  Метою конкурсу проєктів є пілотне впровадження на регіональному та місцевому рівнях створення багатосторонніх партнерств (які включають в себе місцеві органи влади, університети, громадянські інституції та бізнес) для вирішення проблем сталого розвитку та розробки моделей рішення проблем, які можуть бути відтворені в інших громадах, інформують у пресслужбі Надвірнянської міської ради.

  Нещодавно, ПРООН оголосила результати конкурсу на отримання грантів в рамках проєкту. Згідно з рішенням Національної наглядової ради від 4 жовтня 2019 року, переможцями визнали 7 проєктів по всій Україні, серед яких і проєкт громади м.Надвірна «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна». Його розробила та подала громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з відділом інвестиційної політики та муніципального розвитку Надвірнянської міської ради та міською радою м.Пруднік (Польща).

  Мета проєкту – сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення. В його рамках планується встановлення в місті двох світлофорних об’єктів, влаштування транспортної розв’язки на майдані Шевченка, впорядкування дорожньої розмітки тощо, завдяки чому будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями.

  Орієнтовна вартість проєкту становить понад два мільйони гривень.

 • Нагадаємо, нещодавно у Надвірнянському районі відкрили сонячну електростанцію.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!